USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Casa Rosita - Departamento Con Patio Privado Puerto Morelos Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Contacteer ons

Casa Rosita - Departamento Con Patio Privado

ex. Casa Rosita Near Beach With Prívate Pool

Vroegtijdige boeking
2026-10-26
2026-10-27

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

14

Casa Rosita - Departamento Con Patio Privado

 Wi-Fi

WiFi

 Airconditioning
 Huisdieren

Huisdieren toegestaan


Op een eersteklas locatie binnen 5 minuten lopen van Arrecife De Coral, biedt Casa Rosita - Departamento Con Patio Privado Puerto Morelos appartement van 13 m² plaats aan maximaal 5 gasten. Er is draadloos internet voor zowel zakenreizigers als vakantiegangers.

Scheve vuurtoren van Puerto Morelos ligt in de nabijheid van het appartement, terwijl Parroquia San Jose Obrero op 250 meter ervandaan is. Bovendien liggen 1-slaapkamer Casa Rosita - Departamento Con Patio Privado appartementen op 10 minuten loopafstand van het Nationaal Rifpark van Puerto Morelos. De Dierentuin Crococun is op afstand van 3 km van het 2-badkamer appartement genesteld.

Het appartement biedt een patio uitgerust met een flatscreen TV met satellietzenders, evenals comfort zoals airconditioning. Deze accommodatie biedt gasten de handige voorziening van een droger en handdoeken in de badkamer.

Casa Rosita - Departamento Con Patio Privado appartementen hebben een ingerichte keuken. De accommodatie is binnen handbereik van de dichtstbijzijnde bushalte, to Puerto Morelos.

  • Luchthavens
  • Luchthaven Cancún International
    27 km

Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • WiFi
  • Huisdieren toegestaan

Horeca

  • Droger

Kamervoorzieningen

  • Airconditioning
  • Patio
  • Flat-screen TV

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 15:00 tot 23:30
Uitchecken: tot 11:00
Licentienummer005-007-000667/2026

Veelgestelde vragen

  • ❓

    Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Casa Rosita - Departamento Con Patio Privado appartement?

    Als gasten bij Casa Rosita - Departamento Con Patio Privado appartement verblijven, kunnen ze de belangrijkste bezienswaardigheden van Puerto Morelos bezoeken, Scheve vuurtoren van Puerto Morelos (200 m) en de Dierentuin Crococun, gelegen 3 km verder.
  • ❓

    Hoe ver is het stadscentrum van Casa Rosita - Departamento Con Patio Privado appartement?

    Het duurt 5 minuten lopen om van Casa Rosita - Departamento Con Patio Privado appartement naar het stadscentrum te komen.
  • ❓

    Zijn huisdieren toegestaan in Casa Rosita - Departamento Con Patio Privado appartement?

    De gasten kunnen met hun huisdieren in Casa Rosita - Departamento Con Patio Privado appartement verblijven.
  • ❓

    Wat is de grootte van dit appartement?

    Dit appartement bestaat uit 13 vierkante meters.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-10-26
2026-10-27

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Casa Rosita - Departamento Con Patio Privado, Mexico

Av Javier Rojo Gomez Sm 2, Mza 5, Lote 18, Puerto Morelos, Mexico

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © hotels-quintanaroo.com

All rights reserved